Gizlilik ve Kullanım Şartları
 Üyelik Sözleşmesi


Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar

Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi'nin (www.malatyayem.com) kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.

Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen www.malatyayem.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Tevhid Ticaret firması dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.


1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları

www.malatyayem.com tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi

1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan "Kullanıcı" sorumludur. Aynı şekilde "Kullanıcı", internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. "Kullanıcı" bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi

1.e. Belirli dönemlerde yapılan kampanyalar ile verilen yada ilk alışverişte üye olunduğu için verilen indirim kuponu tekil müşteri kazanmak için yapılmıştır.Birden fazla mail adresi açarak, her seferinde haksız yoldan indirim kuponu kazanmak için yapılmamıştır. Bu haksız kullanımı yapan kişiler tespit edilirse süresiz olarak siteden uzaklaşıtırılırlar.İşlemleri yapan kişinin adı veri tabanımıza kaydedildiği için farklı mail adresleri tekrar alışveriş yapmak istese de siparişi iptal edilerek ücreti iade edimesi

1.f. Farklı e-ticaret platformalarında (gittigidiyor,n11,hepsiburada,trendyol,amazon v.b) stoğun olmaması durumuda iptal edilen siparişlerde malatyayem memnuniyetsizliğin dile getirilmesi


2. İçerik Kullanımı

2.a www.malatyayem.com. . 'te sunulan görsel ve yazılı içerik, kişisel kullanım içindir.İçeriğinde yer alan bütün alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Buyruklar yem sanayi ve ticaret limited şirketi 'nın izni olmadan link vermek yasaktır.

2.b. Bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın hakkı Buyruklar yem sanayi ve ticaret limited şirketi. Bahsi geçen yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

2.c www.malatyayem.com iletilen tüm eleştirilerin hakkı Buyruklar yem sanayi ve ticaret limited şirketi’ne aittir, istenildiği taktirde Hobipet tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

2.d www.malatyayem.com sitesinde satılan bölünmüş tamamlayıcı yemler (premiks) orijinal ambalajından bölünerek gönderilmektedir.Bu bölme işlemi ürünü ithal eden distrübitör firmasından izin aınarak ve açık yem satma tebliğine uygun olarak yapılmaktadır.Bu konuda herhangi bir tereddüt yaşanması halinde (son kullanma tarihinin doğruluğu, gönderilen gramajın tam olması,yada farklı bir ürün gönderilmesi) gibi düşüncelere sahipseniz alışverişi gerçekleştirmeyiniz.Güvendiğiniz farklı firmalardan alışveriş yapınız.Bu konuda herhangi bir uyarı,ihtar,şantaj,tehdit gibi durumda ürün satın alınmış olsa dahi hobipet.com.tr satışın iptalini gerçekleştirebilir.İptal edilen satış 3 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansıtılır


3. Sorumluluklar

3a. www.malatyayem.com ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile kullanılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek ve www.malatyayem.com u geliştirmektir.

3.b www.malatyayem.com kullanıcısı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek www.malatyayem.com sitesini kullanmaya başlayabilir.

3.c. "Kullanıcı",www.malatyayem.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Hobipet.com.tr’nin hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk "Kullanıcıya" aittir.

3.d. "Kullanıcı"nın işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya Hobipet.com.tr sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, "Kullanıcı"nın www.malatyayem.com den yararlanması Tevhid ticaret firması tarafından süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya hesabı kapatılabilir.

3.e. "Kullanıcı", diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin www.malatyayem.com 'yi kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3.f.www.malatyayem.com ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Tevhid ticaret tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden Tevhid ticaret firması sorumlu tutulamaz.

3.g. "Kullanıcı", www.malatyayem.com den kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.

3.h. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından www.malatyayem.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

3.i www.malatyayem.com da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı Buyruklar yem sanayi ve ticaret limited şirketi.'ne aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3.j.  Site kullanıcılarının birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.

3.k. www.malatyayem.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir Tevhid ticaret firması , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

3.l. Tevhid ticaret firması kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, kullanıcı hesabınıza bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkını saklı tutar.

3.m. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

3.n. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen "Gizlilik İlkeleri" bölümünü okuyunuz.

"Kullanıcı", servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Tevhid ticaret firması .'nin uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder Tevhid ticaret firması , "Kullanıcı"nın sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.


4. Hak ve Yükümlülükleri

4.a. Tevhid ticaret firması, kullanıcının sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, kullanıcının paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcının Hobipet.com.tr sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, Malatyayem.com ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

4.b. Tevhid Ticaret taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. Tevhid ticaret firması'nin her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. "Kullanıcı" işbu hakkı kabul eder. Tevhid Ticaret, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları,www.malatyayem.com da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak vewww.malatyayem.com sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleriwww.malatyayem.com sitesine göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın Tevhid ticaret firması tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.


5. Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi

"Kullanıcı", kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibarenwww.malatyayem.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.


6. Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.


7. Tebligat Adresleri

7.a www.malatyayem.com sitesi kullanıcılarından peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak kullanıcının www.malatyayem.com a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.

7.b. Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.

7.c. Yine www.malatyayem.com ' un kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın malatyayem.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir. "Kullanıcı", bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

 

Biz kimiz
Web sitemizin adresi: https://www.malatyayem.com.

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızı denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz.

Web sitemize kayıt yaptıran kullanıcılar için (varsa) kullanıcı profilinde sağladıkları kişisel bilgileri de saklarız. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman görebilir, düzenleyebilir veya silebilir (kullanıcı adı değiştirme hariç). Web sitesi yöneticileri de bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler
Bu sitede bir hesabınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

Verinizi nereye gönderiyoruz
Ziyaretçi yorumları otomatik istenmeyen yorum algılama servisi aracılığıyla kontrol edilebilir.

Malatyayem.com a hoşgeldiniz. Bu internet sitesi Tevhid ticaret e aittir ve bu firma tarafından işletilmektedir.malatyayem.com aracılığıyla sizlerden talep ettiğimiz kişisel bilgilerinizin kullanılması ve paylaşılması konusunda en az sizler kadar duyarlı olduğumuzu bilmenizi isteriz. "Gizlilik Politikası" altında oluşturduğumuz bütün işlemleri ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilerini korumanın önemini göz önünde bulundurarak hazırladık. "Kullanım Koşulları" ve "Üyelik Sözleşmesi" de bu politika doğrultusunda hazırlanmış ve sizlere internet sitesinin kullanımına ilişkin bilgileri sunmak için paylaşılmıştır. malatyayem.com internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Eğer sorularınız veya bu "Gizlilik Politikası "ile ilgili endişeleriniz varsa, lütfen bizimle irtibata geçin.

e-posta: [email protected]


Biz Müşterilerimizden Hangi Bilgileri Talep Ediyoruz?

Sizlerden aldığımız bilgiler, sunduğumuz hizmetleri geliştirmemize ve kişiselleştirmemize yardımcı olmaktadır. Sizlerden talep ettiğimiz bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Bize Verdiğiniz Bilgiler

İnternet sitemize girdiğinizde ya da bize telefon veya e-posta yoluyla ulaştığınızda bilgileriniz tarafımızca kaydedilir ve saklanır. Bu bilgiler üye kaydı, hızlı alışveriş, facebook ile giriş, müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler, anketler, forumlar, içerik gönderimleri, yorumlar, öneriler ve tarafımıza gönderdiğiniz e-postalar yoluyla bizlerle paylaştığınız bilgileri kapsamaktadır. Ödeme aşamasında paylaşmış olduğunuz "Kredi Kartı" bilgileriniz ise hiçbir şatta tarafımızca kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır. Sonuç olarak irtibat bilgileriniz (adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz) ve evcil hayvan bilgileriniz tarafımızca sizden talep edilmekte ve siparişlerinizin zamanında ve sorunsuz bir şekilde size ulaşabilmesi, gerekli bilgilendirmelerin yapılabilmesi, hem size hem de evcil hayvanınıza özel promosyon, indirim ve kampanyalar yapılabilmesi ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla tarafımızca kaydedilmekte, saklanmakta ve kullanılmaktadır.

Otomatik Bilgiler

Bizimle iletişim kurduğunuzda otomatik olarak bazı bilgileri almakta ve saklamaktayız. İnternet sağlayıcılarınızdan malatyayem.com a giriş yaptığınızda çoğu web sitesi gibi, belirli bilgiler elde etmek için, çerezler ve diğer teknolojileri kullanmaktayız. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, malatyayem.com a gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, sahtekarlıkları önlemek, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilmektedir.

Üçüncü Şahıslar Tarafından Sağlanan Bilgiler

Müşteri hakkında üçüncü şahıslardan gelen bilgileri de kaydetmekte ve saklamaktayız. Bunlar taşıyıcı kargo firması tarafından bize bildirilen güncel teslimat adres bilgileri ve üyelerimiz tarafından "Arkadaşını Davet Et" programı kapsamında davet edilen kişilerin e-posta adresleridir.

Mali Bilgiler

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

 

Kredi kartı işlemleriniz uluslararası bir işletme olan PayTr ödeme sistemleri üzerinden gerçekleştirilmekte, kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile işlemlerinizin şifrelenerek gerçekleştirilmesi sağlanmakta, önde gelen sertifika 128 bit rapid ssl şifreleme sertifikasyonunun kullanılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.